خانه ای ارزان برای فروش که پا گذاشتن در آن جرات می خواهد!

به گزارش مجله دور زمین، قصد صحبت از خانه ای ترسناک را داریم که در یک حراجی با قیمت اولیه در معرض فروش قرار گرفته و بسیار ارزان و خیالی است.

خانه ای ارزان برای فروش که پا گذاشتن در آن جرات می خواهد!

به گزارش، در هر کشوری در سراسر دنیا، خانه های ترسناک و خانه های روح زده وجود دارد که در آن صاحبان سابقشان، روز های سختی می گذرانند.

بعد از ارائه و فروش خانه ترسناک در یکی از ایالت های آمریکا، حالا نوبت به خانه ترسناک دیگری در انگلیس رسیده که در یک حراجی با قیمت اولیه در معرض فروش قرار گرفته که بسیار ارزان و خیالی است!

خانه ای در بیرمنگام به قیمت فقط یک پوند در معرض فروش گذاشته شده است. با وجود قیمت بسیار پایین این خانه برای فروش، خریدار احتاقتصادی به کوشش فراوان و ثروت و اندوخته اقتصادی زیاد برای ترمیم خانه احتیاج دارد چرا که احتیاجمند اصلاح اساسی است؛ سوراخ بودن سقف، حمام درب و داغان و دستشویی شکسته از جمله مواردی است که به ترمیم و اصلاح احتیاجی مبرم دارند.

شرکت مستغلات SDL Auctions Bigwood این ملک را ترسناک توصیف نموده است. وقتی از بیرون به آن نگاه می کنیم یک خانه معمولی در خیابانی به نام داگلاس روود است. کمی از بخش های بیرونی آن از بین رفته است، ردیفی از درختچه ها و گیاهان هرس نشده، پنجره ای بیرون زده شده از دیوار، شیروانی ریخته و حتی نعل اسبی که بالای در جلویی آویزان است.

اداره نمایندگان این خانه کوشش می نمایند تا آن را چند روز قبل از هالووین به فروش برسانند، خانه شبیه بقیه خانه ها در خیابان داگلاس است، البته کاغذ دیواری هایی آن کنده و آیزان است، کومه ای از زباله و آشپزخانه چندش آور و کثیف از دیگر مواردی است که می توان به آن اشاره نمود.

شرکت می گوید: قرار است این خانه بنا به اقتضای شرایط چند روز پیش از هالووین به فروش برسد، خانه ای ترسناک که پنجره هایش تار عنکبوت بسته و تمیز کردن آن ها وقت و انرژی زیادی می خواهد، و علاوه بر کثیفی این خانه رعب آور است و قیمت مناسب برای فروش چنین خانه ای همان یک پوند است و نه بیشتر و یا کمتر، و فریب و دغلی هم در کار نیست. بیشتر ملک های این منطقه به قیمتی بیشتر از قیمت اولیه فروخته می شوند. میانگین قیمت خانه در خیابان داگلاس روود بیرمنگام 230.927 دلار و متوسط قیمت خانه در کل کشور نیز 373.284 دلار می باشد. روز سه شنبه 29 اکتبر این خانه در یک حراجی علنی در پارک بیرمنگام در معرض فروش گذاشته خواهد شد.

نیل هوم، قیمت گذار شرکت SDL Auctions Bigwood می گوید: این خانه خیلی بدتر از آن چیزی است که قبلاً بود. اما هر سرمایه گذار جدی و آینده نگری، به شکل و شمایل این خانه در مرحله پس از ترمیم و اصلاح می اندیشد. با وجود این، خانه ای زیبا و دارای ویژگی های خاص و منحصر به فرد است، مثل اجاق های اصلی و تاقچه برای چیدن عکس!

خانه وحشت در طبقه همکف دارای یک راهرو و آشپزخانه و همچنین دو اتاق پذیرایی است که هر دو دارای شومینه های شگفت انگیزی هستند. این شرکت می گوید که بخاری ها، بعداً در دهه 1930 به خانه اضافه شدند. در طبقه بالا سه اتاق خواب و یک حمام وجود دارد و دو اتاق از سه اتاق دارای شومینه های چدنی اصلی اند. در بیرون یک حیاط کوچک در جلوی خانه و یک باغ با اندازه خوب در قسمت پشتی وجود دارد که ممکن است کوچکتر به نظر برسد، زیرا با چمن و درختان پوشیده شده است.

داگلاس روود فاصله زیادی با طیف وسیعی از مغازه ها و امکانات ندارد، از جمله راه آهن Acocks Green که سه قطار در ساعت به بیرمنگام می رسد. این خانه در فاصله 10 کیلومتری از مرکز شهر و فاصله ای مشابه با فرودگاه بین المللی بیرمنگام قرار گرفته است.

هنری پریور نماینده خرید گفت: قیمت خرید نهایی فراتر از قیمت اولیه هوشمند معین شده توسط فروشنده خواهد بود، اما قیمت واقعی از آنجا آغاز می گردد. این خانه ممکن است به یک هزینه شش رقمی احتیاج داشته باشد تا دوباره قابل سکونت گردد؛ به یک سقف و کف جدید، رنگ آمیزی جدید، آشپزخانه و حمام احتیاج دارد. این فقط هزینه ظاهر خانه است.

ضمناً پاک کردن خانه از آلودگی های خشک و تر، و مسائل سازه همه احتیاج به رسیدگی دارد، شجاعت و خیال تمام چیزی است که خانه به آن احتیاج دارد، ارزش خانه پس از ترمیم می تواند به 250،000 برسد.

منبع: تابناک باتو

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان
انتشار: 30 آبان 1398 بروزرسانی: 27 فروردین 1399 گردآورنده: dorezamin.ir شناسه مطلب: 601

به "خانه ای ارزان برای فروش که پا گذاشتن در آن جرات می خواهد!" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "خانه ای ارزان برای فروش که پا گذاشتن در آن جرات می خواهد!"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید