مقاله: جزیره Cozumel مکزیک

به گزارش مجله دور زمین، Cozumel با شکل نامنظم، حداکثر 48 کیلومتر (30 مایل) طول و 15 کیلومتر (9 مایل) عرض دارد. Plaza Central یا El Centro قلب San Miguel است، درست روبروی اسکله های کشتی که به Playa del Carmen خدمات میدهند. ساکنان اینجا عصرها به ویژه آخر هفته ها که کنسرت های رایگان از ساعت 8 شب شروع می شود، جمع می شوند. با رفتن به داخل (شرق) منطقه توریستی از مناطق مسکونی شهر دور می شوید. بیشتر رستوران ها، هتل ها، فروشگاه ها و مغازه های غواصی این جزیره در مرکز شهر و در امتداد دو منطقه هتلی متمرکز شده اند و در ساحل کم آب شمال و جنوب San Migue قرار دارند. کنار دریا، چند رستوران بار ساحلی، یک هتل و مایل های زیادی سواحل خالی از سکنه وجود دارد.

مقاله: جزیره Cozumel مکزیک

اینجا را نمیتوان یک کانکون دیگر خواند، اما Cozumel به عنوان پاتوق غواصان روستایی به شمار میرود. چه از طریق فرودگاه و یا کشتی به آنجا برسید، خیلی زود متوجه می شوید که هیچ جا خالی از سکنه در این جزیره وجود ندارد.

این هم مزایای خود را دارد. به ندرت می توان چنین زیبایی های طبیعی خیره کننده، دریاهای کاملاً شفاف و زندگی دریایی گسترده همراه با خدمات و اقامتگاه هایی برای بازدید کنندگان را پیدا کرد. در اینجا غواصانی که داستان شیرماهی و کوسه را تعریف میکنند، در حالی که زوج های مکزیکی در میدان مرکزی پرسه میزنند و به موسیقی سالسا گوش میدهند و میرقصند، در کنار خانواده هایی که دور میز نشسته اند تماشا خواهید کرد. در فضای پر نشاط Cozumel انبوه مسافران کشتی های تفریحی را خواهید دید که هر روز از فروشگاه های صنایع دستی و جواهرات در طول بلوار دریا در مرکز شهر خرید میکنند، در هر روز کشتی هایی در بندر وجود دارد - تقریباً هر روز به جز یکشنبه . اما فقط چند قدم از مسیر اصلی فاصله بگیرید تا سومین جزیره بزرگ این کشور شما را سورپرایز کند. سواحل، پارک های طبیعی وحشی و پر جنب و جوش، و مایل های زیادی از صخره های مرجانی برای کشف توسط شما حاضرند!.

منبع مقاله: جزیره Cozumel مکزیک

انتشار: 4 آبان 1400 بروزرسانی: 4 آبان 1400 گردآورنده: dorezamin.ir شناسه مطلب: 1986

به "مقاله: جزیره Cozumel مکزیک" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "مقاله: جزیره Cozumel مکزیک"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید