به این درخت نامه بنویسید تا شریک رویاهایتان را پیدا کنید!

به گزارش مجله دور زمین، درخت آرزوها در آلمان

به این اطلاعات دقت کنید: Bräutigamseiche، جنگل Dodauer، 23701 Eutin، آلمان. اگر به این آدرس نامه بنویسد، به درخت بلوطی در منطقه Eutin جنگل Dodauer در کشور آلمان می رود. در صد سال گذشته، هزاران نفر به این درخت نامه نوشته اند و طبق گزارش ها، آرزوی همه آنها برآورده شده است، آرزوی پیدا کردن یک شریک و همسر رویایی! حالا به این درخت، درخت آرزوها در آلمان می گویند. در ادامه همراه خبرنگاران باشید:

به این درخت نامه بنویسید تا شریک رویاهایتان را پیدا کنید!

این درخت که صد سال از عمر آن می گذرد، به درخت بلوط عروس داماد (Bridegrooms Oak) هم معروف است، طبق افسانه ها این درخت به عنوان سپاسگذاری، بوسیله پسری که به یکی از درخت های جنگل بسته شده بود و از طریق دختری آزاد شد، کاشته شد، اگر چه تاریخدان ها با این نظر مخالفند و بر این باورند که درخت بلوط عروس و داماد در دوران باستان بر اساس عقاید مردم کاشته شده است. اما چیزی که تعیین است این است که نام این درخت بعد از نوشتن نامه های عاشقانه به آن انتخاب شد.

طبق شواهد موجود، صد سال پیش دختری به نام Ohrt وجود داشت که پسری به نام Schütte-Felsche را که پدری شکلات فروش داشت را دوست می داشت اما پدر این دختر که جنگلبان بود، با این موضوع مخالف بود. پسر و دختر مخفیانه نامه می نوشتند و آن را در شکاف این درخت می گذاشتند تا بتوانند آن را بخوانند. انتها خانواده های آنها موافقت کردند و این دو در تاریخ 2 ژوئن 1891 در زیر این درخت که برای آنها عزیز بود، با هم ازدواج کردند.

این داستان واقعی نسل به نسل از فردی به فرد دیگر منتقل شد و همین موضوع باعث شد تا مردم برای پیدا کردن شریک زندگی شان نامه بنویسند و در شکاف این درخت قرار دهند. این درخت تا اندازه ای معروف شد که در سال 1927، اداره پست آلمان تصمیم گرفت برای این درخت یک کد پستی درست کند تا افراد بتوانند در هر جایی از آلمان که هستند به آن نامه بنویسند. بعد از این موضوع، معروفیت این درخت بیش از بیش شد و اشخاص از سراسر جهان به آن نامه نوشتند.

شکافی که در تنه این درخت وجود دارد، تقریبا 3 متر بالای سطح زمین قرار گرفته است و به راحتی با نردبان قابل دسترس است، جالب است بدانید که این درخت یک صندوق پستی همگانی است و نامه هایی که در آن وجود دارد را همه می توانند باز کنند، بخوانند و جواب دهند.

در سال های اخیر، این درخت واسطه ازدواج افراد زیادی بوده است و طبق اخبار منتشر شده، بیشتر از صد ازدواج بوسیله این درخت اجرا شده است. قسمت هیجان انگیز موضوع اینکه آقای Karl Heinz Martens که پستچی است و بیشتر از 20 سال است که نامه ها را به این درخت می برد، همسر خود را از طریق یکی از این نامه ها که در شکاف درخت بوده، پیدا کرده و ازدواج کرده اند.

درخت Bridegrooms Oak هنوز هم روزانه بین 5 تا 6 نامه دریافت می کند.

منبع: الی گشت
انتشار: 8 خرداد 1401 بروزرسانی: 8 خرداد 1401 گردآورنده: dorezamin.ir شناسه مطلب: 2198

به "به این درخت نامه بنویسید تا شریک رویاهایتان را پیدا کنید!" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "به این درخت نامه بنویسید تا شریک رویاهایتان را پیدا کنید!"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید