18 درصد والدین کانادایی می خواهند فرزندانشان را سپتامبر در خانه نگه دارند و به مدرسه نفرستند

به گزارش مجله دور زمین، در حالیکه به سرعت به ماه سپتامبر و بازگشایی مدارس نزدیک می شویم، نتایج یک نظرسنجی جدید نشان داده که بسیاری از والدین کانادایی هنوز مطمئن نیستند که در زمان آغاز به کار دوباره کلاس های درس آیا باید بچه های شان را به مدرسه بفرستند یا نه.

18 درصد والدین کانادایی می خواهند فرزندانشان را سپتامبر در خانه نگه دارند و به مدرسه نفرستند

اگر علاقمند به سفر با بهترین قیمت تور کانادا هستید با ما همراه شوید، با مجری مستقیم تور کانادا از تورنتو، مونترال و آبشار نیاگارا دیدن کنید و بهترین تجربه سفر را داشته باشید.

در این نظرسنجی، 59 درصد از پاسخ دهندگانی که فرزند داشتند گفتند اگر نوعی آموزش حضور در کلاس درس حداقل پنج روز در هفته وجود داشته باشد، حاضر هستند بچه های شان را دوباره به مدرسه بفرستند، اما 18 درصد گفتند بچه ها را خانه نگه می دارند و 23 درصد گفتند نمی دانند.

والدین در کبک بیش از همه گفتند می خواهند بچه ها را به مدرسه بفرستند. این استان در فصل بهار مدارس خارج از مونترال را باز کرد اما حضور در مدرسه اختیاری بود. والدین در آلبرتا بیشتر از همه گفتند بچه های شان را خانه نگه می دارند و والدین بریتیش کلمبیا بیشتر از همه گفتند تصمیم نگرفته اند.

والدین در زمینه اعمال راهبردهای ایمنی برای جلوگیری از ابتلای بچه ها و معلم ها به کووید-19 یک نظر بودند. این شامل چک کردن درجه حرارت برای بچه ها (82 درصد حمایت)، زدن ماسک محافظتی برای کارکنان مدرسه (81 درصد حمایت) و پر کردن پرسشنامه بازبینی (77 درصد حمایت) می شد.

دو سوم از والدین از این مسئله حمایت کردند که بچه ها مجبور به ماسک زدن باشند. حمایت برای این حرکت در انتاریو که اخیرا شاهد افزایش دوباره موارد ابتلا به کووید-19 بوده بسیار قوی بود. ضعیف ترین حمایت در آتلانتیک کانادا بود که تعداد موارد فعال آن بسیار کمتر است.

همچنین از پاسخ دهندگان سوال شد که اگر یک دانش آموز یا معلم در کلاس درس فرزندشان مبتلا به کووید-19 بگردد چه واکنشی خواهند داشت. 45 درصد از آن ها گفتند که از هدایت مدرسه پیروی می نمایند و نیمی از والدین گفتند کودک را حداقل دو هفته (30 درصد) یا بدون تاریخ بازگشت (20 درصد) در خانه نگه می دارند.

با وجود اینکه والدین برنامه هایی برای مدیریت یک نوع برنامه مدرسه یا مدلی داشتند که شامل خانه ماندن حداقل نیمه وقت بچه ها می گردد، 13 درصد گفتند نمی دانند چه کار باید بنمایند و 16 درصد گفتند بچه با یکی از والدین سر کار می رود.

41 درصد از پاسخ دهندگان گفتند اگر مدارس دوباره باز شوند خودشان شخصا نگران دریافت کووید-19 خواهند بود و 48 درصد گفتند به هر حال تاثیری در میزان نگرانی شان ندارد. این نشان می دهد که از همین حالا نگرانی ها درباره این بیماری در درجه بالایی واقع شده است.

منبع: ایرونی ها
انتشار: 28 مهر 1399 بروزرسانی: 28 مهر 1399 گردآورنده: dorezamin.ir شناسه مطلب: 1350

به "18 درصد والدین کانادایی می خواهند فرزندانشان را سپتامبر در خانه نگه دارند و به مدرسه نفرستند" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "18 درصد والدین کانادایی می خواهند فرزندانشان را سپتامبر در خانه نگه دارند و به مدرسه نفرستند"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید