گل محمدی: بعد از گلی که خوردیم اعتماد به نفس مان را از دست ندادیم، جنگجوییم و تا آخرین لحظه تسلیم نمی شویم

به گزارش مجله دور زمین، سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس با ابراز رضایت از عملکرد شاگردانش گفت که آنها با وجود خوردن گل اول، اعتماد به نفس شان را از دست نداده اند.

گل محمدی: بعد از گلی که خوردیم اعتماد به نفس مان را از دست ندادیم، جنگجوییم و تا آخرین لحظه تسلیم نمی شویم

به گزارش خبرنگاران، یحیی گل محمدی پس از پیروزی 3 بر یک پرسپولیس مقابل الریان قطر گفت: تبریک می گویم به بازیکنانم. گل زودهنگام کار را برای ما در نیمه اول سخت کرد، اما در ادامه سعی کردیم جبران کنیم. ما بازی را خیلی خوب آغاز کردیم و می توانستیم در ابتدای نیمه اول دو گل بزنیم.

وی با یادآوری اینکه بازی بعد از گل الریان متعادل دنبال شده است، اضافه کرد: بیشتر اتفاقات بازی در نیمه دوم رقم خورد. ما خوب آغاز کردیم و توانستیم دو گل بزنیم. با ذهنیت برد وارد زمین شدیم و اعتمادبه نفس خوبی داشتیم. اعتمادبه نفس مان را بعد از گلی که خوردیم از دست ندادیم و توانستیم از لحاظ ذهنی خودمان را آماده کنیم.

گل محمدی با اشاره به اتفاقات مسابقه گفت: در ادامه توانستیم گل سوم را بزنیم و فکر می کنم حاصل کار تیمی بود که همه بچه ها انجام دادند. از همه بچه ها تشکر می کنم که تسلیم نشدند و تا آخرین لحظه و حتی برای گل چهارم مبارزه کردند. آنها با ذهنیت برنده وارد زمین شدند و زحمت زیادی کشیدند تا این سه امتیاز را به دست بیاوریم. این برد را به طرفداران تقدیم می کنم و امیدوارم این فرایند را ادامه دهیم.

سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس در واکنش به طرح این موضوع که مربی الریان گفته است پرسپولیس نه تنها مدعی صعود از گروه بلکه مدعی قهرمانی لیگ قهرمانان است، گفت: ما تیم خوبی هستیم، با ذهنیت خوب. جنگجو هستیم و تا آخرین لحظه تسلیم نمی شویم. به خاطر طرفداران انگیزه زیادی داریم و بخش عمده انگیزه ما این است که دوست داریم طرفداران مان همواره شادمان باشند. ما سال گذشته هم عملکرد خوبی داشتیم.

وی ادامه داد: کلاً در چند سال گذشته پرسپولیس عملکرد خوبی در لیگ قهرمانان داشته است. سال جاری هم، خدا را شکر، خوب آغاز کردیم، ولی خیلی از تیم هایی که در گروه های مختلف حضور دارند، هزینه های زیادی کردند و به دنبال قهرمانی این مسابقات هستند. ما هم به هر حال با آنها شانه به شانه حرکت می کنیم. ما هم می توانیم یکی از مدعیان قهرمانی باشیم، ولی باید شرایط و امکانات مهیا و مسائل رفع شوند.

+

منبع: خبرگزاری تسنیم
انتشار: 25 اردیبهشت 1400 بروزرسانی: 25 اردیبهشت 1400 گردآورنده: dorezamin.ir شناسه مطلب: 1760

به "گل محمدی: بعد از گلی که خوردیم اعتماد به نفس مان را از دست ندادیم، جنگجوییم و تا آخرین لحظه تسلیم نمی شویم" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "گل محمدی: بعد از گلی که خوردیم اعتماد به نفس مان را از دست ندادیم، جنگجوییم و تا آخرین لحظه تسلیم نمی شویم"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید