ویزای کانادا: کلگری رکورددار بالاترین نرخ بیکاری در کانادا

به گزارش مجله دور زمین، در میان 33 منطقه شهری مورد آنالیز به وسیله مرکز آمار کانادا، کلگری یک بار دیگر رکورددار بالاترین نرخ بیکاری در کشور بوده است.

ویزای کانادا: کلگری رکورددار بالاترین نرخ بیکاری در کانادا

اگر علاقمند به دریافت بهترین خدمات ویزای کانادا هستید با ما همراه شوید، با مجری مستقیم ویزای کانادا، ویزای مالتی 5 ساله کانادا با دعوتنامه معتبر دریافت کنید.

با توجه به اطلاعات نو منتشر شده در هفته گذشته، نرخ بیکاری کلگری در ماه فوریه با 0.3 درصد افزایش نسبت به ماه قبل به 7.6 درصد رسید. این امر موجب شد تا نرخ بیکاری کلگری از شهر سنت جان مرکز استان نیوفاندلند و لابرادور که نرخ بیکاری آن در ماه فوریه بدون تغییر در حد 7.4 درصد باقی ماند، پیشی بگیرد.

ادمونتون در رتبه بعدی نهاده شد و با نرخ بیکاری 7 درصدی، سومین بازار کار بد کانادا را به خود اختصاص داد.

در گذشته نرخ بیکاری کلگری جزو پایین ترین نرخ ها در کانادا بود، ولی بعد از سقوط قیمت نفت در سال 2014 این فرایند تغییر یافت. نتیجه آن شد که نرخ بیکاری به شدت افزایش پیدا کرد و از 4.5 درصد در ماه دسامبر سال 2014 به بالاترین رقم خود یعنی 10.3 درصد در دسامبر 2016 رسید. کلگری بعلاوه بالاترین نرخ بیکاری در میان شهرهای کانادا را در نیمه دوم سال 2016 و نیمه اول سال 2017 داشت.

مرکز آمار کانادا نرخ های بیکاری شهرهای مختلف را بر اساس میانگین سه ماهه محاسبه می نماید و اطلاعات به روز رسانی شده را به صورت ماهانه منتشر می نماید. این مرکز اعلام نموده که بهتر است نتایج بر پایه الگوهای بلند مدت در نظر گرفته شوند.

مرکز آمار کانادا در ماه فوریه خاطرنشان کرد که 3،800 شغل در سراسر استان آلبرتا به بازار کار افزوده شده است، که ظاهرا این آمار در حاشیه خطای نظرسنجی قرار می گیرد. این سازمان در بیانیه ای گفت بیکاری در آلبرتا عملا نسبت به ماه گذشته تغییری ننموده است. در ادامه این بیانیه آمده است:با توجه به افزایش تعداد افرادی که در ماه فوریه در پی کار می گشتند، نرخ بیکاری آلبرتا با افزایشی 0.5 درصدی به 7.3 درصد رسید.

در مجموع در سراسر کانادا 56 هزار شغل نو در ماه فوریه ایجاد شد و نرخ بیکاری در سطح کشور به حدود 5.8 درصد رسید. این در حالی است که اقتصاددانان تعداد موقعیت های شغلی بسیار کمتری را پیش بینی نموده بودند.

به خدمات اخذ ویزای تحصیلی بورسیه اخذ اقامت دائم احتیاج دارید؟

فرم ارزیابی تکمیل کنید!

منبع: ویزا موندیال
انتشار: 7 شهریور 1400 بروزرسانی: 7 شهریور 1400 گردآورنده: dorezamin.ir شناسه مطلب: 1924

به "ویزای کانادا: کلگری رکورددار بالاترین نرخ بیکاری در کانادا" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "ویزای کانادا: کلگری رکورددار بالاترین نرخ بیکاری در کانادا"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید