ماجرای خودروی سراتو فدراسیون پزشکی ورزشی چیست؟

به گزارش مجله دور زمین، سرپرست سابق فدراسیون پزشکی ورزشی علی رغم گذشت حدود 10 روز از استعفا، خودروی سراتویی که در اختیار رییس یا سرپرست این فدراسیون قرار می گیرد را تحویل نداده است.

ماجرای خودروی سراتو فدراسیون پزشکی ورزشی چیست؟

به گزارش مجله دور زمین، 26 تیرماه امسال بود که وزیر ورزش و جوانان در حکمی محمد اسد مسجدی را به عنوان سرپرست فدراسیون پزشکی ورزشی منصوب کرد و بدین ترتیب مهرزاد خلیلیان در حالی که دوره قانونی سرپرستی در فدراسیون های ورزشی شش ماهه است، پس از مدت هفت ماه و 20 روز سکان سرپرستی فدراسیون پزشکی ورزشی را به دبیر این فدراسیون واگذار کرد.

علت استعفای خلیلیان این بود که بتواند به عنوان کاندیدا در انتخابات فدراسیون پزشکی ورزشی شرکت کند.

لازم به ذکر است خودروی فردی که به عنوان رییس یا سرپرست فدراسیون پزشکی انتخاب می گردد و تحت تملک این فدراسیون واقع شده است، سراتوی سفیدرنگ است که در اختیار نفر اول فدراسیون مذکور قرار می گیرد.

نکته قابل تامل اینکه با گذشت حدود 10 روز پس از خداحافظی مهرزاد خلیلیان از سرپرستی فدراسیون پزشکی ورزشی، وی همچنان از خودروی متعلق به فدراسیون پزشکی ورزشی استفاده می نماید و در محل ستاد ملی مقابله با دوپینگ (نادو) واقع در مجموعه ورزشی انقلاب مستقر شده است.

هرچند ساعاتی پس از جابجایی در سمت سرپرستی فدراسیون پزشکی ورزشی، بنابر اعلام معاون توسعه ورزش قهرمانی و حرفه ای وزارت ورزش و جوانان، مهرزاد خلیلیان به عنوان مشاور این معاونت در مقابله با کرونا و سخنگوی ستاد مقابله با شیوع ویروس کرونا در ورزش منصوب شد، اما وی در حال حاضر سمتی در ستاد ملی مبارزه با دوپینگ ندارد، چراکه سرپرست فدراسیون پزشکی ورزشی به عنوان دبیر ستاد ملی مبارزه با دوپینگ فعالیت می نماید و با تغییر در سکان سرپرستی فدراسیون پزشکی ورزشی از 26 تیرماه امسال، مهرزاد خلیلیان جای خود را در ستاد ملی مبارزه با دوپینگ نیز به محمد اسد مسجدی داده است.

در عین حال خودرویی که هم اکنون از سوی اسد مسجدی، سرپرست جدید فدراسیون پزشکی ورزشی مورد استفاده قرار می گیرد، پژو پارس متعلق به فدراسیون است.

طبق آخرین اطلاعات بدست آمده، فرایند بازپس گیری خودروی سراتوی متعلق به فدراسیون پزشکی ورزشی که هم اکنون در اختیار مهرزاد خلیلیان به عنوان سرپرست سابق این فدراسیون واقع شده است، کلید خورده است و نهادهای نظارتی نسبت به این مسئله ورود نموده اند.

منبع: خبرگزاری ایسنا
انتشار: 26 شهریور 1399 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: dorezamin.ir شناسه مطلب: 1283

به "ماجرای خودروی سراتو فدراسیون پزشکی ورزشی چیست؟" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "ماجرای خودروی سراتو فدراسیون پزشکی ورزشی چیست؟"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید