سرمربی شاهین: حد توان ما مقابل بهترین تیم آسیا همین بود، فکر می کنید می گذارند تیم بندر عامری قهرمان گردد؟!

به گزارش مجله دور زمین، سرمربی تیم فوتبال شاهین بندر عامری با تأکید بر اینکه جام حذفی برای این تیم مهم نبوده است، گفت آنها نهایت توان خود را مقابل سرخپوشان به نمایش گذاشته اند.

سرمربی شاهین: حد توان ما مقابل بهترین تیم آسیا همین بود، فکر می کنید می گذارند تیم بندر عامری قهرمان گردد؟!

به گزارش خبرنگاران از بوشهر، رضا نظرزاده سرمربی تیم شاهین بندر عامری پس از شکست 4 بر یک تیمش مقابل پرسپولیس در مرحله یک هشتم نهایی جام حذفی گفت: بازی بسیار سنگینی برای تیم ما بود. ما چند بازی پرفشار در لیگ دو داریم و تمرکزمان را بیشتر روی آن بازی ها گذاشته بودیم. امیدوارم از شایستگی فوتبال بوشهر دفاع کنیم. حد توان ما مقابل نایب قهرمان آسیا و بهترین تیم حال حاضر آسیا همین بود. بچه ها هر چه داشتند گذاشتند و امیدوارم از شایستگی فوتبال بوشهر دفاع نموده باشیم.

وی در خصوص اینکه تیمش در لحظات پایانی دچار اُفت شد، توضیح داد: تیم پرسپولیس اگر بخواهد بازیکنی تعویض یا جابه جا کند، کیفیت فوتبالش تغییر نمی نماید، ولی تیمی مثل ما وقتی یک بازیکن خوبش بیرون می رود، شاید نتواند کیفیت لازم را داشته باشد. این باعث می گردد که در دقایق پایانی اُفت کنیم، ولی بیشترین دلیل من برای تعویض بازیکنان، بازی سه روز بعدمان بود که خیلی برای ما مهم است. امروز انگیزه داشتیم و دوست داشتیم از بازی لذت ببریم، ولی بازی چند روز بعدمان در لیگ دو برای ما خیلی مهم است.

تمام کوششی که لازم بود انجام دادیم و تمام توان تیم ما همین بود.، نظرزاده با بیان این جمله خاطر نشان کرد: شما فکر می کنید می گذارند تیم بندر عامری قهرمان گردد؟! ما کوشش خود را کردیم و توان مان همین قدر بود. وقتی بازی یک - یک است و داور پنالتی آنطور می گیرد، بازیکن وا می رود. من از صحنه دور بودم و ندیدم، ولی به نظرم پنالتی نبود. بعد جمع کردن تیم سخت می گردد. پرسپولیس را که یک روز در میان در آسیا بازی می نماید، توانش را با ما که در لیگ دو هستیم مقایسه می کنید؟! توانایی تیم ما همین است. شما فکر می کنید ما بازیکن داشتیم و نیاوردیم؟

سرمربی تیم فوتبال شاهین بندر عامری در پایان توضیح داد: اصلاً بازی جام حذفی برای ما مهم نیست. من این را هفته پیش به بازیکنانم گفتم. قشقایی پرسپولیس را برد، الان کجاست؟ به چه دردش می خورد. من اگر بتوانم تیمم را دوم لیگ دسته دو کنم هنر کردم. من هفته دوم به تیم آمدم و دیدم تیم جام حذفی شرکت نموده است، وگرنه من در این جام شرکت نمی کردم. من اگر سرمربی تیمی باشم در جام حذفی شرکت نمی کنم. تحقیق کنید، هر تیمی در مراحل بالای جام حذفی برود، لیگ را از دست می دهد.

منبع: خبرگزاری تسنیم
انتشار: 8 تیر 1400 بروزرسانی: 8 تیر 1400 گردآورنده: dorezamin.ir شناسه مطلب: 1827

به "سرمربی شاهین: حد توان ما مقابل بهترین تیم آسیا همین بود، فکر می کنید می گذارند تیم بندر عامری قهرمان گردد؟!" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "سرمربی شاهین: حد توان ما مقابل بهترین تیم آسیا همین بود، فکر می کنید می گذارند تیم بندر عامری قهرمان گردد؟!"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید