زمین های غیر مستطیلی در تایلند

به گزارش مجله دور زمین، زمین‌های فوتبال یکی از بهترین مکان‌ها برای تفریح بازیکنان و تماشاچیان آن است. در کشور تایلند زمین‌های فوتبالی وجود دارد که به شکل مستطیل ساخته نشده‌اند و بیشتر با توجه به فضا باز ساخته شده است.

زمین های غیر مستطیلی در تایلند

زمین فوتبال غیرمعمول در Khlong Toei یک منطقه پرجمعیت در بانکوک وجود دارد که اعتقاد بر این است که در آن هیچ فضای قابل استفاده ای رها نشده‌اند. با این حال در واقعیت، فضاهای نامتقارن زیادی در این منطقه به چشم می‌خورد.

AP THAILAND» تصمیم گرفته زمینی برای بازی فوتبال که محبوب ترین ورزش در این کشور است طراحی کند تا روابط بین مردم در جامعه را نیز ترویج کند. این زمین فوتبال غیرمعمول ثابت کرده که طراحی خارج از چارچوب می تواند به پرورش خلاقیت کمک کند و استفاده از فضاهای مفید را توسعه دهد. امیدواریم که جوامع دیگر این ایده را برای تغییر فضاهای نامنظمشان به منطقه ای برای فعالیت های متنوع تحت مفهوم هرفضای غیرطبیعی می تواند بیشترین استفاده را داشته باشد. به کار ببرند. در تور تایلند می‌توانید به بازدید جاذبه‌هایی بروید که بسیار زیبا و دیدنی هستند.

این اولین زمین فوتبال جهان است که به شکل مستطیلی همیشگی نیست و مرزهای جدیدی برای زمین های مستطیل شکل سنتی تعریف می کند. این زمین با هدف تبدیل یک فضای کوچک نامنظم به یک زمین فوتبال کاربردی که همچنان بازی جوانمردانه بین تیم ها را ارائه دهد، ایجاد شده است با این عقیده که فضا می تواند زندگی یک فرد را تغییر دهد.

انتشار: 25 آذر 1396 بروزرسانی: 21 مهر 1399 گردآورنده: dorezamin.ir شناسه مطلب: 46

به "زمین های غیر مستطیلی در تایلند" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "زمین های غیر مستطیلی در تایلند"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید