روسیه کانادا را تهدید کرد

به گزارش مجله دور زمین، روسیه با انتقاد از تحریم های جدید کانادا علیه شخصیت های روسی تأکید کرد که به این اقدام غیرمنطقی طرف کانادایی واکنش متقابل نشان خواهد داد.

روسیه کانادا را تهدید کرد

از سفر با تور کانادا لذت ببرید.

به گزارش گروه بین الملل مجله دور زمین به نقل از ریانووستی، سفارت روسیه در کانادا گفت که مسکو به اقدام طرف کانادایی، که شماری از شخصیت های روسی را تحریم نموده است، واکنش متقابل نشان خواهد داد.

سفارت روسیه تأکید کرد که این اقدام غیردوستانه کانادا بر روابط بین این دو کشور تأثیری منفی خواهد گذاشت.

کریل کالینین سخنگوی هیئت روسیه در آواتا پایتخت کانادا، امروز سه شنبه گفت: طرف کانادایی با اتخاذ این اقدام غیرقانونی و غیرمنطقی خودش را در یک مواجهه بی فایده با روسیه قرار داده است... چنین اقداماتی روابط دوجانبه را، که طی روزهای اخیر رو به بهبودی می رفت تحت تأثیر قرار خواهد داد.

طبق این گزارش، کانادا، روز گذشته در بیانیه ای گفت که نتایج انتخابات پارلمانی روسیه در منطقه کریمه را به رسمیت نمی شناسد و این منطقه را بخشی از قلمروی اوکراین می داند.

کانادا در این بیانیه خود از تحریم 15 شهروند روس از جمله شش نماینده دوما از منطقه کریمه اطلاع داد و تأکید کرد که تا زمانی که روسیه توافقنامه مینسک را برای حل و فصل مسئله اوکراین اجرا نکند، تحریم ها علیه این کشور اجرا می گردد.

منبع: تسنیم
انتشار: 8 مهر 1398 بروزرسانی: 27 فروردین 1399 گردآورنده: dorezamin.ir شناسه مطلب: 438

به "روسیه کانادا را تهدید کرد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "روسیه کانادا را تهدید کرد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید