دژاگه:بازی با عراقتاپ ترین بازی گروه است، باید باهوش باشیم تا از داوری ضربه نخوریم

به گزارش مجله دور زمین، کاپیتان تیم ملی فوتبال ایران گفت:بازی عراق و ایران همواره بازی تاپی محسوب می گردد. ما الان شرایط خیلی خوبی داریم و کوشش می کنیم که بازی بعدی را هم ببریم.

دژاگه:بازی با عراقتاپ ترین بازی گروه است، باید باهوش باشیم تا از داوری ضربه نخوریم

اشکان دژاگه، در مورد عملکرد تیم ملی مقابل ویتنام گفت: ما خوب کار کردیم و حقمان برد بود، ویتنام تیم خوبی بود که خیلی می دوید و البته مرتب به فکر ضد حملات بود ولی خوشحالم که برنده شدیم.

وی در مورد ملاقات آینده تیم ملی مقابل عراق گفت: ما مرحله به مرحله فکر می کنیم. خوشحالیم که به دور بعد صعود کردیم ولی باید قبول کنیم یک بازی سختی با تیم ملی عراق داریم.ما از امروز برای بازی بعدی تمرین می کنیم. تیم عراق همواره خوب بازی می نماید و فقط 4 روز زمان داریم که برای این بازی مهم ریکاوری کنیم و آماده بازی شویم.

کاپیتان تیم ملی فوتبال ایران در پاسخ به این سوال که آیا بازی با عراق بهترین بازی گروه است یا خیر گفت: چرا که نه؟ بازی عراق و ایران همواره بازی تاپی محسوب می گردد. ما الان شرایط خیلی خوبی داریم و کوشش می کنیم که بازی بعدی را هم ببریم.

دژاگه در مورد اینکه آیا بازیکنان تیم ملی به قهرمانی فکر می نمایند یا خیر گفت: اصلا به این مسائل در شرایط فعلی فکر نمی کنیم،ما فقط بازی به بازی فکر می کنیم چون تیم های بزرگی مثل ژاپن، استرالیا و کره در این مسابقات حضور دارند، پس قائده فوتبال این را می گوید که بازی به بازی جلو برویم.

وی در مورد اینکه به نظر می رسد سطح داوری مسابقات جام ملت های آسیا کمی پایین است و آیا این موضوع نگرانی اعضای تیم ملی را در پی دارد یا خیر گفت: این چیزها در فوتبال هست و خواهد بود. ما این مسائل را می دانیم. چهار سال قبل هم متاسفانه این مساله در بازی با عراق به ما ضرر زد، به خاطر همین است که می گویم باید باهوش باشیم. البته سعی کنیم باهوش باشیم و نگذاریم بازی مان خراب گردد. یعنی باید دقت به فوتبال کنیم. در بازی ویتنام هم متاسفانه داور دو کارت زرد به بازیکنان ما داد که اصلا بازیکنان ما مستحق دریافت کارت نبودند. من امیدوار هستم آنقدر باهوش باشیم که این مسائل اصلا به ما ضربه نزند.

منبع: انتخاب
انتشار: 16 دی 1398 بروزرسانی: 27 فروردین 1399 گردآورنده: dorezamin.ir شناسه مطلب: 704

به "دژاگه:بازی با عراقتاپ ترین بازی گروه است، باید باهوش باشیم تا از داوری ضربه نخوریم" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "دژاگه:بازی با عراقتاپ ترین بازی گروه است، باید باهوش باشیم تا از داوری ضربه نخوریم"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید