دستگیری زنی که برای قتل همسرش قاتل اجیر نموده بود

به گزارش مجله دور زمین، رئیس پلیس آگاهی البرز گفت: خانمی که به دلیل اختلاف های شخصی همسرش را با همدستی یک فرد سابقه دار به قتل رسانده بود، پس از هشت سال توسط پلیس آگاهی البرز دستگیر شد.

دستگیری زنی که برای قتل همسرش قاتل اجیر نموده بود

به گزارش ایسنا، سرهنگ محمد نادربیگی با اعلام این خبر گفت: سوم دی ماه سال 1391 خبر قتل با شیوه خفگی مردی میانسال توسط همسرش به پلیس آگاهی اعلام و آنالیز موضوع در دستورکار اداره مبارزه با جرائم جنائی نهاده شد.

وی اضافه نمود: کارآگاهان در آنالیز های اولیه متوجه شدند که مقتول اعتیاد به مواد مخدر داشته و به واسطه جرائم و سوابق متعدد با همسرش نیز اختلافاتی داشته که با هماهنگی مقام قضائی همسر او به عنوان مظنون اصلی پرونده به پلیس آگاهی دعوت شد.

رئیس پلیس آگاهی استان البرز اعلام کرد: با توجه به این که هیچ مدرکی دال بر این که همسر مقتول او را به قتل رسانده وجود نداشت، وی با دستور مقام قضائی آزاد شد.

این مقام انتظامی با بیان این که علی رغم تحقیقات کارآگاهان، این پرونده در سال 91 به نتیجه نرسیده و راکد شد، ادامه داد: در هفته های اخیر کارآگاهان اداره جرائم جنایی پلیس آگاهی اخباری در مورد این پرونده دریافت و آنالیز مجدد آن را مورد آنالیز قرار دادند.

سرهنگ نادربیگی یادآور شد: کارآگاهان در تحقیقات جدید خود متوجه شدند مقتول اختلافات فراوانی با همسرش داشته و او را بار ها مورد آزار و اذیت قرار می داده که این سبب می گردد همسر مقتول با اجیر کردن شخصی اقدام به قتل نامبرده کند.

وی عنوان نمود: در ادامه کارآگاهان با انجام اقدامات پلیسی مخفیگاه متهم و همسر مقتول را در شهرستان فردیس شناسایی نموده و با هماهنگی مقام قضائی به آنجا اعزام شده و در عملیاتی غافلگیرانه وی را دستگیر و به پلیس آگاهی منتقل کردند.

این مقام انتظامی توضیح داد: متهم در ابتدا منکر انجام هرگونه اعمال مجرمانه بود، اما پس از مشاهده مستندات پلیس به ناچار لب به اعتراف گگردد و عنوان نمود که با همسرش اختلاف فراوانی داشت و مقتول از راه مختلف او را مورد اذیت و آزار قرار می داد که این موضوع سبب شد تا تصمیم به قتل او بگیرم و پس از آشنا شدن با شخصی سابقه دار در نیمه های شب او را وارد منزل کردم و از طریق یک پارچه همسرم که به دلیل مصرف مواد مخدر حالت عادی نداشت را به قتل رسانده و جسدش را در بیابان های اطراف شهر رها کردیم.

سرهنگ نادربیگی با اشاره به شناسایی و دستگیری همدست قاتل در استان تهران، گفت: پس از تکمیل پرونده متهمان برای انجام مراحل قانونی به مراجع قضائی معرفی شدند.

منبع: فرارو
انتشار: 21 بهمن 1399 بروزرسانی: 21 بهمن 1399 گردآورنده: dorezamin.ir شناسه مطلب: 1575

به "دستگیری زنی که برای قتل همسرش قاتل اجیر نموده بود" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "دستگیری زنی که برای قتل همسرش قاتل اجیر نموده بود"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید