درخواست بایدن از دادگاه عالی آمریکا برای ترامپ

به گزارش مجله دور زمین، خبرنگاران : رئیس جمهوری منتخب آمریکا اظهار امیدواری کرد، دادگاه عالی این کشور تلاش ترامپ برای سرشماری جمعیتی آمریکا در سال 2020 را رد کند.

درخواست بایدن از دادگاه عالی آمریکا برای ترامپ

به گزارش خبرنگاران به نقل از ایسنا: به نقل از خبرگزاری رویترز، جو بایدن، رئیس جمهوری منتخب آمریکا امیدوار است دادگاه عالی تلاش دولت دونالد ترامپ، رئیس جمهوری آمریکا برای کنار گذاشتن مهاجران غیرقانونی این کشور از سرشماری جمعیتی مورد استفاده برای تخصیص کرسی های مجلس نمایندگان در میان ایالات را رد کند.

بایدن ادامه داد، ادامه سریال بازنویسی تاریخ و بازی با معیارهای ثابت و نادیده دریافت قانون اساسی نمی تواند ادامه یابد. این چیزی است که ما از گذشتگان نقل می کنیم.

او شرح داد: امیدوارم دادگاه عالی گامی صحیح بردارد و این گونه حکم دهد که هر کسی که در آمریکا زندگی می کند جزو جمعیت این کشور باشد.

تا به امروز هیچ رئیس جمهوری در آمریکا به دنبال انجام آنچه دونالد ترامپ در یک یادداشت مربوط به ماه ژوئیه مطرح کرده - حذف میلیون ها تن از افراد غیرشهروند از سرشماری یک دهه یک بار آمریکا که تعیین کننده تعداد کرسی های هر ایالت در مجلس نمایندگان و همچنین تخصیص بودجه فدرال است - نبوده است.

منبع: اقتصادنیوز
انتشار: 13 دی 1399 بروزرسانی: 13 دی 1399 گردآورنده: dorezamin.ir شناسه مطلب: 1509

به "درخواست بایدن از دادگاه عالی آمریکا برای ترامپ" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "درخواست بایدن از دادگاه عالی آمریکا برای ترامپ"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید