خبرنگاران پسربچه گنبدی از چنگ آدم ربایان رهایی یافت

به گزارش مجله دور زمین، گنبدکاووس - خبرنگاران - فرمانده انتظامی گلستان گفت: پسربچه گنبدی با کوشش ماموران پلیس از چنگ آدم ربایان در شرق کشور رهایی یافت.

خبرنگاران پسربچه گنبدی از چنگ آدم ربایان رهایی یافت

به گزارش چهارشنبه شب خبرنگاران از پایگاه خبری پلیس، سردار محمدسعید فاضل دادگر اظهارداشت: با اشراف اطلاعاتی ماموران پلیس آگاهی و امنیت عمومی گنبدکاووس، ساعاتی قبل پسر بچه 10 ساله ای که چند روز قبل توسط افرادی گروگان گرفته شده بود در شرق کشور از چنگ متهمان رها شد.

وی اضافه کرد: در این عملیات هدفمند پس از یک تعقیب و گریز پلیسی، متهمان که عرصه را بر خود تنگ دیدند گروگان را آزاد و با استفاده از شرایط جغرافیایی منطقه اقدام به فرار کردند.

فرمانده انتظامی گلستان گفت: کوشش برای دستگیری متهمان ادامه دارد.

سردار دادگر اضافه کرد: پسربچه 10 ساله هم اکنون در اختیار پلیس است و اقدامات لازم برای تحویل وی به خانواده در حال اجرا می باشد.

پیش از این نیز معاون اجتماعی فرماندهی انتظامی گلستان گفته بود: اول اردیبهشت سال جاری به دنبال اعلام مرکز فوریت های پلیسی 110 مبنی بر یک فقره آدم ربایی در یکی از روستاهای گنبدکاووس، بلافاصله ماموران انتظامی شهرستان به محل اعزام شدند.

سرهنگ علیرضا نصیری رضی اضافه کرد: با حضور ماموران پلیس در محل تعیین شد، پسر بچه 10 ساله که در کوچه مشغول بازی بوده توسط سرنشینان یک دستگاه پراید ربوده شده است.

وی ادامه داد: پس از یکسری اقدامات اطلاعاتی تعیین شد، متهمان با شاکی اختلافات اقتصادی داشتند لذا برای وصول پول خود اقدام به ربودن فرزندش کردند اما شاکی این مطلب را در ابتدا به ماموران اعلام نکرده بود.

معاون اجتماعی فرماندهی انتظامی گلستان گفت: ماموران در سکوت خبری رسانه ها به سرنخ هایی از مخفیگاه متهمان رسیده بودند که متاسفانه رییس شورای روستا و مدیر یکی از کانال های تلگرامی گنبدکاووس در اقدامی غیرحرفه ای اقدام به رسانه ای کردن ماجرا به نقل از اعضای خانواده پسربچه کردند که همین مساله موجب خلل در فرایند تحقیقات تخصصی پلیس و مراجع قضایی شد.

شهرستان گنبدکاووس با 370 هزار نفر جمعیت در شرق گلستان واقع است.

منبع: ایرنا
انتشار: 30 اردیبهشت 1400 بروزرسانی: 30 اردیبهشت 1400 گردآورنده: dorezamin.ir شناسه مطلب: 1769

به "خبرنگاران پسربچه گنبدی از چنگ آدم ربایان رهایی یافت" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "خبرنگاران پسربچه گنبدی از چنگ آدم ربایان رهایی یافت"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید