خبرنگاران خودباوری و نشاط را به جامعه تزریق نمایند

به گزارش خبرنگاران، صمد چراغی پور روز دوشنبه در مراسم تجلیل از خبرنگاران شهرستان پلدختر با تبریک روز خبرنگار و گرامیداشت سالروز شهادت شهید محمود صارمی گفت: خبرنگاران تاثیرگذارترین افراد در توسعه شهری هستند که طلایه داران عرصه اطلاع رسانی و رسانه و پل ارتباطی بین مردم و مسئولان محسوب می شوند.

خبرنگاران خودباوری و نشاط را به جامعه تزریق نمایند

وی اضافه کرد: خبرنگاران به ویژه در شرایط کنونی می توانند با آگاهی بخشی در برطرف مشکلات و توسعه همه جانبه تاثیر بسزایی داشته باشند.

شهردار پلدختر اعلام نمود: اصحاب قلم و رسانه می توانند با چشمان بینا واقعیت های جامعه را با هوشمندی و تیزبینی به تصویر کشیده و مشکلات و مسائل پیش روی جامعه را تشریح نمایند تا اعلام نمودمان های لازم توسط مسئولان امر صورت گرفته و اوضاع بهبود یابد.

وی اضافه کرد: خبرنگاران وجدان بیدار جامعه هستند که با انجام رسالت حرفه ای خود تحولات و رخدادها را همواره از دریچه تعهد، صداقت، امانتداری، انصاف و عدالت منعکس می نمایند تا عموم مردم با تحلیل آن به واقعیات جامعه پی ببرند.

چراغی پور احساس مسئولیت و واقع بینی را از اخلاق خبرنگاری دانست و اظهار داشت: در عصر امروز این قشر فرهیخته می توانند زمینه ساز توسعه فرهنگی باشند و خودباوری و نشاط را با انعکاس اطلاعات به جامعه تزریق نمایند.

وی اضافه کرد: خوشبختانه شهرستان پلدختر با وجود خبرنگاران آگاه و با وجدان کاری در حوزه اطلاع رسانی و اخبار در راس شهرستان های استان واقع شده است که این امر مایه مباهات و افتخار است.

شهردار پلدختر با بیان اینکه انتقاد باید همراه با آگاهی کامل از یک مسئله باگردید، اعلام نمود: مدیریت شهری در پلدختر پذیرای انتقادات سازنده اصحاب رسانه و خبرنگاران است.

بر اساس این گزارش، در این مراسم که اعضای شورای اسلامی شهر پلدختر حضور داشتند از خبرنگاران با اهدا لوح سپاس و هدایایی تجلیل گردید.

منبع: mehrnews.com
انتشار: بروزرسانی: 28 مرداد 1397 شناسه مطلب: 75

به "خبرنگاران خودباوری و نشاط را به جامعه تزریق نمایند" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "خبرنگاران خودباوری و نشاط را به جامعه تزریق نمایند"

نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید