خبرنگاران اجرای طرح سرباز ماهر در اردبیل شروع شد

به گزارش مجله دور زمین، اردبیل - خبرنگاران- برگزاری دوره های مهارت آموزی نیروهای مسلح در قالب طرح سرباز ماهر توسط جهاد دانشگاهی در استان اردبیل شروع شد.

خبرنگاران اجرای طرح سرباز ماهر در اردبیل شروع شد

به گزارش خبرنگاران، مدیر مرکز آموزش کوتاه مدت شماره3 جهاددانشگاهی استان اردبیل روز دوشنبه گفت: بر اساس تفاهم نامه همکاری بین وزارت ورزش و جوانان و ستاد کل نیروهای مسلح که با هدف توانمندسازی نیروی انسانی منعقد شده است، اجرای این طرح توسط جهاددانشگاهی در حال اجرا است.

بهزاد شایقی با اشاره به اینکه اجرای طرح مذکور از سال گذشته آغاز شده بود، تشرح کرد: اجرای این طرح به دلیل شیوع ویروس کرونا متوقف شده بود که از امروز اجرای آن با رعایت پروتکل های بهداشتی برای نیروهای سپاه حضرت عباس(ع) اردبیل آغاز شد.

وی با بیان اینکه جهاددانشگاهی در امسال در قالب طرح سرباز ماهر 445 نفر از نیروهای مسلح استان اعم از ارتش، سپاه و نیروی انتظامی را تحت پوشش خدمات آموزشی قرار خواهد داد، اظهار کرد: در این طرح نیروهای مسلح با شرکت در دوره آموزشی 48 ساعته کارآفرینی و 32 ساعته مهارت های زندگی خود رابرای آغاز یک کسب و کار آماده می نمایند.

وی با بیان اینکه اجرای طرح سرباز ماهر در استان اردبیل در سال گذشته پیروز و رضایت بخش بود، یادآور شد: در این طرح 200 سرباز از ارتش، 190 سرباز از نیروی انتظامی و 55 سرباز وظیفه از سپاه حضرت عباس(ع) شرکت و بعد از قبولی در آزمون نهایی، گواهینامه معتبر دریافت

منبع: ایرنا
انتشار: 1 آبان 1399 بروزرسانی: 1 آبان 1399 گردآورنده: dorezamin.ir شناسه مطلب: 1357

به "خبرنگاران اجرای طرح سرباز ماهر در اردبیل شروع شد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "خبرنگاران اجرای طرح سرباز ماهر در اردبیل شروع شد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید