حضور قطعی حدادی در ترکیب تیم ملی بسکتبال برای انتخابی جام جهانی

به گزارش مجله دور زمین، تیم ملی بسکتبال در حالی دو دیدار حساس و معین کننده مقابل فیلیپین و ژاپن در پنجره چهارم رقابت های انتخابی جام جهانی را پیش رو دارد که مصدومیت بازیکنانی کلیدی مانند حامد حدادی و ارسلان کاظمی، حواشی پیرامون این تیم ایجاد نموده است.

حضور قطعی حدادی در ترکیب تیم ملی بسکتبال برای انتخابی جام جهانی

ارسلان کاظمی در جریان بازی های آسیایی و دیدار برابر ژاپن دچار آسیب دیدگی شد طوریکه نتوانست این تیم را در مرحله نیمه نهایی و فینال مقابل کره جنوبی و چین به طور کامل همراهی کند. مصدومیت حامد حدادی اما به قبل از بازی های آسیایی باز می گردد. این بازیکن دچار یک آسیب دیدگی قدیمی است که در جریان اردوی آماده سازی تیم ملی در چین جدی تر شد طوریکه حدادی در آخرین دیدار تورنمنت اطلس اسپورت بازی نکرد و پس از غیبت در اولین دیدار تورنمنت پیک مقابل آلمان، به کشور بازگشت تا در تهران پیگیر وضعیت آسیب دیدگی خود گردد. با وجود این شرایط اما حامد حدادی تیم ملی بسکتبال را در بازی های آسیایی همراهی کرد.

البته حامد حدادی و ارسلان کاظمی همچنان درگیر آسیب دیدگی خود هستند و همین مسئله ابهاماتی را در مورد وضعیت این دو بازیکن برای همراهی تیم ملی در رقابت های انتخابی جام جهانی ایجاد نموده است. حتی مهران شاهین طبع سرمربی تیم ملی بسکتبال روز گذشته با تاکید بر اینکه منتظر تشخیص قطعی پزشکان هستیم گفت که وضعیت حدادی و کاظمی برای انتخابی جام جهانی معین نیست.

با همه اینها اما قرار است این دو بازیکن در ترکیب تیم ملی برای هر دو دیدار پیش روی تیم ملی بسکتبال قرار داشته باشند. رامین طباطبایی رئیس فدراسیون بسکتبال درگفتگو با مجله دور زمین این موضوع را گفت.

وی گفت: مصدومیت حدادی از ناحیه کشاله ران بوده که در حال درمان است و در جریان پنجره چهارم مسابقات هم ادامه پیدا می نماید. طبق مشاوره پزشک فشار تمرینات باید روی حدادی کم باشد. وی در ترکیب تیم ملی است فقط باید این موضوع لحاظ گردد.

طباطبایی توضیح داد: وضعیت ارسلان کاظمی هم نسبت به هفته گذشته بهتر گردیده است. ورم و درد پای وی کمتر گردیده است. مسئله ای برای همراه داشتن این بازیکن وجود ندارد.

رئیس فدراسیون بسکتبال گفت: البته اینها مواردی است که باید از طریق اعضای کادر فنی پیگیری گردد اما طبق پیگیری های من و صحبتی که با پزشکان داشتم، این دو بازیکن را می توانیم در اختیار داشته باشیم اما با لحاظ کردن برخی ملاحظات.

به گزارش مهر، دیدار برابر فیلیپین از پنجره چهارم مسابقات انتخابی جام جهانی پنجشنبه در تهران برگزار می گردد. این دیدار از ساعت 17 شروع می گردد. دوشنبه هفته آینده نیز تیم ملی بسکتبال در ژاپن به مصاف تیم ملی این کشور می رود.

منبع: خبرگزاری مهر
انتشار: 2 دی 1397 بروزرسانی: 27 فروردین 1399 گردآورنده: dorezamin.ir شناسه مطلب: 108

به "حضور قطعی حدادی در ترکیب تیم ملی بسکتبال برای انتخابی جام جهانی" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "حضور قطعی حدادی در ترکیب تیم ملی بسکتبال برای انتخابی جام جهانی"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید