حزب الله بر تشکیل سریع دولت لبنان تاکید نمود

به گزارش مجله دور زمین به نقل از المنار، معاون دبیرکل حزب الله لبنان ابراز امیدواری کرد که تشکیل دولت جدید در این کشور زیاد طول نکشد تا به این ترتیب از آثار منفی آن بر مردم جلوگیری گردد.

حزب الله بر تشکیل سریع دولت لبنان تاکید نمود

شیخ نعیم قاسم در سخنانی بر تسریع در تشکیل دولت و استفاده از تجربیات گذشته تاکید نمود و مجددا با تایید مطالبات مالی و اجتماعی تظاهرات کنندگان نسبت به مصادره این مطالبات و نیز کسانی که راه مردم را می بندند، هشدار داد.

وی توضیح داد: چرا تا به امروز کمیته ای مرکزی که از طرف معترضان صحبت کند وجود ندارد؟ برای اینکه اگر چنین کمیته ای باشد اشخاص شناخته می شوند و ورود افراد نفوذی به آن سخت می گردد. در این صورت از اعتراضات در خفا سوء استفاده نمی گردد. اما اگر اعتراضات بدون رهبری علنی و واضح برای ارائه برنامه کاری و راهکارها و مواضع سیاسی تاثیرگذار بر اوضاع اجتماعی و مالی باشد در اینجا نفوذی ها و فتنه گران بدون اینکه حضور داشته باشند و شناخته شوند به راحتی اعتراضات را به سمت دلخواه خود سوق می دهند.

معاون دبیرکل حزب الله لبنان در عین حال معترضان مردمی را به معین یک رهبری واضح که با مردم حرف زده و مطالبات آنها را مطرح می نماید، دولت را مورد سوال قرار می دهد، دستاوردها را مشاهده می نماید و با پیگیری تمام تحولات، مردم را درباره زمان و چگونگی برپایی اعتراضات برای دستیابی به مطالبات اجتماعی و مالی راهنمایی می نماید، دعوت کرد.

شیخ نعیم قاسم بر تسریع در تشکیل دولت و استفاده از مسائل و کم کاری های سابق برای پیشبرد امور تاکید نموده و گفت: ما امیدواریم که تشکیل دولت زیاد به طول نینجامد چرا که هر چه زمان می گذرد فرصت از بین می رود و هر چقدر این امر طولانی تر گردد تبعات و تاثیرات منفی آن بر مردم بیشتر می گردد.

منبع: خبرگزاری مهر
انتشار: 8 دی 1398 بروزرسانی: 2 مهر 1399 گردآورنده: dorezamin.ir شناسه مطلب: 685

به "حزب الله بر تشکیل سریع دولت لبنان تاکید نمود" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "حزب الله بر تشکیل سریع دولت لبنان تاکید نمود"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید