تسهیلات ویژه شهریه برای اولین بار در دانشگاه پیغام نور

به گزارش مجله دور زمین، معاون اداری، مالی و عمرانی دانشگاه پیغام نور از تسهیلات ویژه شهریه برای اولین بار در دانشگاه پیغام نور اطلاع داد و گفت: طبق این تسهیلات جدید و قرارداد دانشگاه با بانک انصار، دانشجویان دانشگاه پیغام نور دیگر دغدغه پرداخت شهریه و دریافت کارت ورود به جلسه امتحانات خاتمه ترم را نخواهند داشت.

تسهیلات ویژه شهریه برای اولین بار در دانشگاه پیغام نور

به گزارش مجله دور زمین، دکتر علیزاده معاون اداری، مالی و عمرانی دانشگاه پیغام نور، شروع سال تحصیلی بدون دغدغه شهریه را حق دانشجویان این دانشگاه دانست و با اشاره به اینکه تسهیلات متنوعی، متناسب با توانایی مالی دانشجویان برای پرداخت شهریه درنظرگرفته گردیده است، گفت: کلیه دانشجویانی که در پرداخت کل شهریه خود با مشکل روبرو هستند می توانند به نزدیک ترین شعبه بانک انصار مراجعه کرده و از تسهیلات ویژه شهریه ؛ هم برای شهریه ثابت و متغیر به طور کامل با کارمزد یک و چهار دهم درصد با مهلت بازپرداخت 6 ماهه بهره مند شوند.

وی با اشاره به بخش دوم شامل دانشجویانی که توانایی بازپرداخت اقساط بانک در مدت 6 ماه را ندارند، اضافه کرد: این دانشجویان می توانند علاوه بر استفاده از تسهیلات بانک انصار برای شهریه ثابت ، از وام صندوق رفاه دانشجویی وزارت علوم که کل شهریه ثابت و متغیر را شامل می گردد و بازپرداخت آن بعد از فراغت از تحصیل است، نیز استفاده نمایند.

دکتر علیزاده ادامه داد: بخش سوم شامل دانشجویانی است که مایل به استفاده از وام و تسهیلات بانک انصار نیستند اما برای پرداخت شهریه متغیر احتیاج به مهلت تا زمان امتحانات دارند که این دسته از دانشجویان نیز می توانند با پرداخت شهریه ثابت ثبت نام کرده و شهریه متغیر را به صورت اقساط با مراجعه به سیستم گلستان تا زمان امتحانات انتها ترم به صورت هفتگی، ماهانه و یا هر طور که مایل هستند، تسویه نمایند.

تسهیلات ویژه برای دانشجویان خاص

معاون اداری، مالی و عمرانی دانشگاه پیغام نور با اشاره به تسهیلات ویژه این دانشگاه برای دانشجویان خاص در مناطق محروم گفت: آن دسته از دانشجویانی که عدم توانایی مالی برای پرداخت شهریه آنها توسط دانشگاه محل تحصیل محرز گردیده است، با همکاری دانشگاه و همچنین بنیاد علوی شرایط تحصیل برای آنها فراهم می گردد.

تسهیلات ویژه دانشجویان شاهد و ایثارگر مطابق قوانین و مقررات بنیاد شهید

دکتر علیزاده همچنین درمورد شهریه دانشجویان شاهد و ایثارگر گفت: دانشجویان شاهد و ایثارگر بدون پرداخت شهریه منعی برای ثبت نام در دانشگاه ندارند و طبق قوانین و مقررات بنیاد شهید و امور ایثارگران می توانند از تسهیلات رایگان دانشگاه پیغام نور بهره مند شوند. به گزارش روابط عمومی دانشگاه پیغام نور، اطلاعیه نحوه تشکیل پرونده و دریافت وام از بانک انصار در اطلاعیه سایت www.pnu.ac.ir درج گردیده است.

منبع: خبرگزاری ایسنا
انتشار: 19 دی 1397 بروزرسانی: 27 فروردین 1399 گردآورنده: dorezamin.ir شناسه مطلب: 114

به "تسهیلات ویژه شهریه برای اولین بار در دانشگاه پیغام نور" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "تسهیلات ویژه شهریه برای اولین بار در دانشگاه پیغام نور"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید