تست گرم طرح فراوری آهن اسفنجی قائنات از ابتدای دی ماه شروع می گردد

به گزارش مجله دور زمین، قائم مقام و عضو هیات عامل ایمیدرو گفت: تست گرم طرح فراوری آهن اسفنجی قائنات از ابتدای دی ماه شروع می گردد.

تست گرم طرح فراوری آهن اسفنجی قائنات از ابتدای دی ماه شروع می گردد

با ما همراه باشید و درباره ساعت اینترنتی بیشتر بدانید.

به گزارش خبرگزاری خبرنگاران به نقل از روابط عمومی ایمیدرو، عباس نعیمی که امروز در جلسه پایش طرح های فولادی که با حضور معاونان ومدیران ایمیدرو و مدیر عامل شرکت ملی فولاد برگزار گردید، سخن می گفت، توضیح داد: تست سرد این پروژه از شهریور ماه سال جاری شروع شده و پس از اتمام آن، مراحل تست گرم شروع می گردد.

وی پیش بینی کرد که کارخانه احیای مستقیم قائنات در نیمه زمستان افتتاح گردد. نعیمی در ادامه گفت: بخش فولادسازی قائنات نیز در حال حاضر به پیشرفت فیزیکی بیش از 62درصدی رسیده است.

نعیمی با اشاره به تزریق منابع اقتصادی به فولاد قائنات از سوی ایمیدرو، گفت: طبق برنامه ریزی اجرا شده واحد فولادسازی این شرکت نیز در سال آینده وارد مدار فراوری خواهد شد.

این عضو هیات عامل ایمیدرو با تاکید بر استفاده حداکثری از زمان برای راه اندازی بخش فولادسازی طرح های استانی، گفت: خواست اکید ایمیدرو از کافرما و پیمانکاران این طرح ها، تسریع در اجرا و اتمام آن ها است.

در این جلسه گزارشی نیز از شرایط پرداختی ها به طرح های فولاد ارایه و همچنین بر حضور فعال تر شرکت های سرمایه گذار طرح های فولاد استانی تاکید شد.

منبع: خبرگزاری آریا
انتشار: 20 آذر 1399 بروزرسانی: 20 آذر 1399 گردآورنده: dorezamin.ir شناسه مطلب: 1460

به "تست گرم طرح فراوری آهن اسفنجی قائنات از ابتدای دی ماه شروع می گردد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "تست گرم طرح فراوری آهن اسفنجی قائنات از ابتدای دی ماه شروع می گردد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید