ترامپ: 2.7 میلیون رای مرا حذف نموده اند

به گزارش مجله دور زمین، رئیس جمهور آمریکا در ادامه توئیتهایش درباره ادعای وقوع تقلب در انتخابات این کشور مدعی شد که سیستم رای گیری 2.7 میلیون رای او را پاک نموده است.

ترامپ: 2.7 میلیون رای مرا حذف نموده اند

به گزارش ایسنا، دونالد ترامپ، رئیس جمهور آمریکا در توئیتی نوشت: سیستم رای گیری دامینیون 2.7 رای به ترامپ را در سراسر کشور پاک نموده است. تحلیل داده ها نشان می دهند در پنسیلوانیا 221000 رای از ترامپ به بایدن تغییر پیدا است. 941000 رای به ترامپ پاک شد. ایالت هایی که از سیستم های رای گیری دامینیون استفاده کردند 435000 رای را از ترامپ به بایدن تغییر دادند.

سیستم دامینیون یک سیستم ثبت آرا و برگرفته از نام یک شرکت آمریکایی فعال در زمینه فروش سخت افزار ها و نرم افزار های مربوط به رأی دهی الکترونیکی است که ترام مدعی است 2.7 میلیون رأی او را حذف نموده است.

ترامپ همچنین در جدیدترین توئیتش نوشت: ایالت های زیر سوال رفته باید فورا باید در ردیف ایالت های محل پیروزی ترامپ قرار بگیرند. بایدن پیروز نشد، او با اختلاف زیاد مغلوب شد.

ترامپ پیشتر نیز در توئیتی نوشت که فاصله آرایش با بایدن در ایالت آریزونا از 200000 به 10000 رای کاهش یافته است. او ادعا کرد: اگر بتوانیم همه آرای آریزونا را بازشماری کنیم به آسانی در این ایالت پیروز خواهیم شد.

ترامپ مدعی شد که آرایش به اکنون به عدد 73 میلیون رسیده است.

او همچنین در توئیت دیگری به رسانه فاکس نیوز که قبلا رسانه محبوبش بود حمله نموده و شرایط اقبال مردم به این رسانه را بد خواند.

منبع: فرارو
انتشار: 23 آذر 1399 بروزرسانی: 23 آذر 1399 گردآورنده: dorezamin.ir شناسه مطلب: 1465

به "ترامپ: 2.7 میلیون رای مرا حذف نموده اند" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "ترامپ: 2.7 میلیون رای مرا حذف نموده اند"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید