ترامپ: ایران و چین منتظر جو بایدن خواب آلود هستند

به گزارش مجله دور زمین، رئیس جمهور آمریکا آدینه مدعی شده ایران و چین منتظر باخت او در انتخابات ریاست جمهوری 2020 آمریکا و روی کار آمدن جو بایدن، رقیب اصلی اش از حزب دموکرات هستند.

ترامپ: ایران و چین منتظر جو بایدن خواب آلود هستند

با تور چین سفری فراموش نشدنی را تجربه کنید.

به گزارش گروه بین الملل خبرنگاران، دونالد ترامپ، رئیس جمهور آمریکا آدینه ادعا نموده کشورهای چین و ایران احتمالاً منتظر باخت او در دور بعدی انتخابات ریاست جمهوری آمریکا هستند. او مدعی شده ایران منتظر است با جو بایدن، نامزد حزب دموکرات برای انتخابات ریاست جمهوری 2020 آمریکا وارد مذاکره گردد.

ترامپ در توجیه عدم تمایل چین برای مذاکره با آمریکا گفت: من شخصاً فکر می کنم اگر چین دو درصد هم احتمال بدهد من در انتخابات شکست می خورم بخواهد توافقی امضا کند. به نظرم چین احتمالاً می گوید بگذارید صبر کنیم شاید ترامپ ببازد و ما بتوانیم با یک احمق دیگر و یک کله شق دیگر که اجازه می داد این توافق ها شکل بگیرند وارد معامله شویم.

رئیس جمهور آمریکا در ادامه گفت: اگر من جای ایران باشم احتمالاً می گویم اگر بتوانم صبر کنم می توانم به جای ترامپ منتظر جو بایدن خواب آلود باشم، چون ما می توانیم با جوی خواب آلود هر معامله ای که دلمان می خواهد بکنیم و او خبر ندارد چه اتفاقاتی در جریان است.

ترامپ معتقد است که همه رؤسای جمهور سابق آمریکا وارد معامله هایی شده اند که کاملاً به ضرر آمریکا بوده است. او درباره توافق هسته ای برجام که در دولت باراک اوباما، رئیس جمهور سابق آمریکا با ایران حاصل شد هم مدعی شده که این توافق کاملاً یکجانبه و به سود ایران بوده است.

با این حال، شمار زیادی از کارشناسان معتقدند که ترامپ در مخالفت با برجام در واقع به دنبال دست یافتن به توافقی با همان مختصات است که فقط نام خودش روی آن باشد.

منبع: خبرگزاری تسنیم
انتشار: 26 مرداد 1398 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: dorezamin.ir شناسه مطلب: 328

به "ترامپ: ایران و چین منتظر جو بایدن خواب آلود هستند" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "ترامپ: ایران و چین منتظر جو بایدن خواب آلود هستند"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید