بهانه اروین برای عدم بازگشت به تراکتورسازی؛ مسائل روحی!، 2 شرط استوکس برای حضور در ایران

به گزارش مجله دور زمین، مدیر روابط عمومی باشگاه تراکتورسازی در خصوص عدم بازگشت دو بازیکن خارجی این تیم توضیحاتی ارائه کرد. - اخبار ورزشی -

بهانه اروین برای عدم بازگشت به تراکتورسازی؛ مسائل روحی!، 2 شرط استوکس برای حضور در ایران

مرتضی موسوی زنوز در گفت و گو با خبرنگار ورزشی مجله دور زمین در مورد آخرین وضعیت آنتونی استوکس و لی هری اروین و اینکه آیا این دو بازیکن در نهایت به ایران بازخواهند گشت یا خیر؟ گفت: آنها باید به ایران بازگردند چرا که با ما قرارداد دارند. اگر بازنگردند طبق آئین نامه انضباطی و قراردادی که داریم با آنها برخورد خواهد شد.

وی در پاسخ به این پرسش که آیا باشگاه تراکتورسازی شکایتی را علیه این دو بازیکن به فیفا انجام داده است یا خیر؟ توضیح داد: شکایت نه، اما نامه ای به فیفا نوشته و اعلام کردیم این دو بازیکن از قرارداد خود تخطی نموده اند. این نامه را به خود این دو بازیکن هم ارسال نموده و به فدراسیون فوتبال نیز اطلاع داده ایم.

مدیر روابط عمومی باشگاه تراکتورسازی در واکنش به طرح این سوال که دلیل غیبت استوکس و اروین چه بوده است، گفت: هنوز هیچ چیزی به طور رسمی به ما اعلام ننموده اند. اروین گفته به لحاظ روحی دچار مشکل شده و زیر نظر پزشک قرار گرفته است. استوکس هم هر روز اعلام می نماید که بازمی گردد اما هنوز نیامده است. این بازیکن روز گذشته به ترکیه آمد و در دفتر باشگاه در این کشور حاضر شد، اما آنجا درخواست نموده نامه ای به او داده و تضمین گردد که بعد از حضور در ایران از سوی باشگاه جریمه نخواهد شد. استوکس همچنین حقوق دو ماه خود را نیز پیشاپیش درخواست نموده و گفته در صورتی که این دو شرط برآورده نگردد به ایران نخواهد آمد! ما به استوکس بیشتر از تمام بازیکنان دیگر پول داده ایم و نمی توانستیم بازهم به او پول بدهیم. زنوزی در واکنش به غیبت استوکس و اروین : باج خواهی در تراکتورسازی ممنوع استوکس و اروین تنها غایبان تبریزی ها در تهران

در نهایت باشگاه تراکتورسازی چه تصمیمی در مورد این دو بازیکن خواهد گرفت؟ موسوی زنوز در پاسخ به این پرسش گفت: نگرانی از عدم حضور آنها نداریم. همانطور که محمدرضا زنوزی (مالک تراکتورسازی) گفت ما 22 استوکس و اروین در تیم مان داریم یعنی اگر بازیکنان دیگرمان بالاتر از این دو بازیکن نباشند، کمتر از آنها هم نیستند. در مورد اروین باید مدارک پزشکی او ارائه و مورد آنالیز قرار بگیرد تا پس از آن در موردش تصمیم بگیریم.در مورد استوکس هم به نظرم مسائل دیگری وجود دارد و پول بهانه است! باید منظر ماند و دید در نهایت چه اتفاقی می افتد.

موسوی زنوز در خصوص شایعاتی که در خصوص پاس نشدن چک 60 میلیاردی محمد رضا زنوزی مالک باشگاه تراکتورسازی برای خرید این باشگاه مطرح می گردد، عنوان نمود: چنین چیزی صحت ندارد. اگر چک پاس نمی شد نمی توانستیم مجوز حرفه ای دریافت و هیئت مدیره باشگاه تشکیل گردد. شرکتی که سند نداشته باشد، اصلاً نمی تواند هیئت مدیره و مدیرعامل داشته باشد. کارهای نهایی انتقال باشگاه تراکتورسازی به طور کامل انجام و ثبت نهایی هم شده است.

منبع: خبرگزاری تسنیم
انتشار: 26 فروردین 1398 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: dorezamin.ir شناسه مطلب: 169

به "بهانه اروین برای عدم بازگشت به تراکتورسازی؛ مسائل روحی!، 2 شرط استوکس برای حضور در ایران" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "بهانه اروین برای عدم بازگشت به تراکتورسازی؛ مسائل روحی!، 2 شرط استوکس برای حضور در ایران"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید