برگزاری جلسه کمیته مسابقات فیفا با حضور مهدی تاج

به گزارش مجله دور زمین، چهارمین جلسه کمیته برگزاری مسابقات فیفا با حضور رئیس فدراسیون فوتبال ایران برگزار شد.

برگزاری جلسه کمیته مسابقات فیفا با حضور مهدی تاج

به گزارش مجله دور زمین و به نقل از سایت رسمی فدراسیون فوتبال، چهارمین جلسه کمیته برگزاری مسابقات فیفا ساعت 11 صبح امروز (دوشنبه) در حالی در مقر فیفا برگزار شد که مهدی تاج، رئیس فدراسیون فوتبال ایران به عنوان عضو کمیته در این جلسه شرکت کرد.

در این جلسه ضمن بررسی اطلاعات و آمار مربوط به مسابقات جام دنیای 2018، گزارش پیشرفت برگزاری جام دنیای 2022 قطر، گزارش برنامه ریزی های آغازین برای جام دنیای 2026 و جام دنیای 2019 زنان به اطلاع حاضران رسانده شد.

همچنین پیرامون قوانین و مقررات بازاریابی و رسانه ای تورنمنت زیر 17 سال جوانان، گزارش جام دنیای زنان 2018 اروگوئه، قوانین مسابقات جام باشگاه های دنیا و برگزاری مسابقات بحث و تبادل نظر به عمل آمد.

برگزاری جام دنیای فوتبال ساحلی 2019 و درخواست میزبانی و نحوه تخصیص سهمیه این دوره از مسابقات از دیگر موضوعات مورد بررسی در جلسه بود. همچنین حاضران در جلسه ابعاد مختلف مسابقات فوتبال المپیک 2020 و قوانین و مقررات مسابقات را نیز از موضوعات مهم برای آینده توصیف کردند. در این جلسه، رئیس فدراسیون فوتبال جمهوری اسلامی ایران نیز نظرات و دیدگاه های خود درباره موضوعات ذکر شده و همچنین میزبانی جام دنیای فوتسال به اطلاع اعضا رساند.

منبع: خبرگزاری تسنیم
انتشار: 13 بهمن 1397 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: dorezamin.ir شناسه مطلب: 126

به "برگزاری جلسه کمیته مسابقات فیفا با حضور مهدی تاج" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "برگزاری جلسه کمیته مسابقات فیفا با حضور مهدی تاج"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید