امروز؛ آخرین مهلت ثبت نام کتب درسی در تمامی دوره های تحصیلی

به گزارش مجله دور زمین، مهلت ثبت سفارش کتاب های درسی دانش آموزان سال تحصیلی 1399 - 1400 که برای تمامی دوره های تحصیلی تا 31 مردادماه تمدید شده بود امروز به سرانجام می رسد و دانش آموزان جامانده تا آخر امروز فرصت دارند نسبت به ثبت نام کتاب درسی خود اقدام نمایند.

امروز؛ آخرین مهلت ثبت نام کتب درسی در تمامی دوره های تحصیلی

اگر علاقمند به دریافت بهترین خدمات ویزای تحصیلی استرالیا هستید با ما همراه شوید، با مجری مستقیم ویزای تحصیلی استرالیا، با دریافت مشاوره رایگان از مجربترین تیم مهاجرتی استرالیا، بهترین مسیر را به سوی دانشگاه های استرالیا انتخاب کنید.

به گزارش خبرنگاران، دانش آموزانی که تا به امروز اقدام به ثبت سفارش کتاب درسی نکرده اند می توانند به وسیله سامانه irtextbook.ir نسبت به ثبت سفارش اقدام نمایند.

طبق تاکید وزارت آموزش و پرورش، انتظار می رود با توجه به فرصت باقی مانده، تمامی دانش آموزان در اسرع وقت نسبت به ثبت نام و ثبت سفارش کتاب درسی اقدام نمایند تا کتاب درسی به موقع در اختیار آنها قرار گیرد.

به گفته معاون توسعه منابع و پشتیبانی سازمان پژوهش و برنامه ریزی آموزشی همچنین افرادی که به دلیل تکرار پایه، تغییر رشته یا محل تحصیل یا زندگی احتیاج به اصلاح سفارش کتاب های درسی دارند تا 2 شهریور ماه می توانند اقدام به اصلاح ثبت سفارش کتاب های درسی خود نمایند.

توزیع کتاب های درسی تمامی دوره های تحصیلی از منطقه به مدرسه نیز در بازه زمانی 20 مرداد تا 14 شهریور ماه صورت خواهد پذیرفت.

با توجه به اینکه در سال تحصیلی آینده تمامی کتاب های درسی دوره های تحصیلی توسط مدارس بین دانش آموزان توزیع خواهد شد، بر اساس تقویم زمانی مقرر است با رعایت کامل پروتکل های بهداشتی توزیع کتاب های درسی دوره اول متوسطه از تاریخ 25 مرداد ماه آغاز و سایر مقاطع تحصیلی اعم از عادی و استثنایی از 10 شهریور ماه آغاز و تا 15 شهریور ماه به اتمام برسد.

منبع: خبرگزاری ایسنا
انتشار: 16 مهر 1399 بروزرسانی: 16 مهر 1399 گردآورنده: dorezamin.ir شناسه مطلب: 1326

به "امروز؛ آخرین مهلت ثبت نام کتب درسی در تمامی دوره های تحصیلی" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "امروز؛ آخرین مهلت ثبت نام کتب درسی در تمامی دوره های تحصیلی"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید