ادوکلن پاییزیتان را با توصیه های یک متخصص بخرید

به گزارش مجله دور زمین، به محض اینکه اولین خنکای پاییزی را حس می کنید، رایحه های ملایم تابستانی جایشان را به عطرهای قوی و تند می دهند. انتخاب یک ادوکلن پاییزی خوب می تواند استایل شما را کامل کند، کافی است از هدایت یک متخصص در زمینه عطر و ادوکلن بهره ببرید.

ادوکلن پاییزیتان را با توصیه های یک متخصص بخرید

در این متن توصیه های ریچل تن برینک ( Rachel ten Brink) پایه گذار Scentbird یکی از محبوب ترین و معروف ترین سایت ها در حوزه عطر و ادوکلن، را بخوانید تا بهترین انتخاب را برای پاییز سال جاری داشته باشید.

برخلاف رایحه های تابستانی که معمولا سبک و محتاطانه هستند، رایحه های هوای سرد حالتی قوی تر و جسورانه داشته و ترکیبی از عطر چوب، ادویه و شیرینی را در خود دارند. این تفاوت در رایحه ها باعث می گردد، برخلاف تابستان و فصل های گرم که مدام به تمدید ادوکلن احتیاج داشتید، در پاییز و فصول سردتر، عطر و ادوکلن هایی را بهره ببرید که از ماندگاری بالاتری برخوردارند.

ریچل بن برینک می گوید: پایه های بویایی تازه و مرکبات برای تابستان انتخاب های خوبی هستند اما برای هوای خنک تر ماه های پاییزی این ترکیب می تواند بیش از اندازه سبک باشد. پاییز بهترین زمان برای تجربه گروه های بویایی جدید و قوی تر است.

جوز هندی، عنبر، چوب صندل و هر رایحه چوب، ادویه و شیرین برای پاییز مناسب است.

تناسبت ادوکلن پاییزی با ویژگی های شخصیتی

وقتی گروه بویایی و نت های مورد علاقه خود را انتخاب کردید، باید تصمیم بگیرید که کدام رایحه با ویژگی های شخصیتی شما تناسب دارد، این نکته ای است که برینک برای انتخاب عطر و ادکلن بر آن تاکید می نماید.

او در باره تناسب ادوکلن و ویژگی های شخصیتی می گوید: رایحه های پاییزی باید بهترین احساس را در شما به وجود آورند. این بهترین زمان برای آن است که رعطرهای پیچیده تری را امتحان کنید و از گروه های بویایی مختلف الهام بگیرید. پاییز فصل رنگ های متنوع است پس شما هم خودتان را در رنگ و بوهای تازه غرق کنید و از امتحان کردن یک رایحه جدید نترسید.

چوب، بهترین انتخاب برای ادوکلن پاییزی

همانطور که برگ شاخه های درختان اطرافتان کمتر می گردد و شما هر روز بخش بیشتری از تن درختان را می بینید، باید به میزان رایحه چوب در اودکل خودتان هم اضافه کنید. رایحه های گروه بویایی چوب بهترین انتخاب برای پاییز هستند، آن ها حس و حالی گرم دارند که با ترکیب عنبر حال پاییزی شما را کامل می نمایند.

این ادوکلن ها پیشنهاد ما برای پاییز هستند:

منبع: دیجی استایل
انتشار: 5 دی 1398 بروزرسانی: 27 فروردین 1399 گردآورنده: dorezamin.ir شناسه مطلب: 680

به "ادوکلن پاییزیتان را با توصیه های یک متخصص بخرید" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "ادوکلن پاییزیتان را با توصیه های یک متخصص بخرید"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید