ادعاهای غلط ترامپ تمامی ندارد!

به گزارش مجله دور زمین، ایسنا نوشت: فرایند پرگویی ها و ادعاهای نادرست ترامپ در روزهای نزدیک به انتخابات از شدت بیشتری برخوردار شده و به نظر می رسد ترامپ این روزها موضوعات دیگری برای لفاظی پیدا نموده است.

ادعاهای غلط ترامپ تمامی ندارد!

به گزارش خبرگزاری آسوشیتدپرس، دونالد ترامپ، رئیس جمهور آمریکا پیشتر در راستای این اظهارات غلطش گفته بود، مکزیک دارد برای ساخت دیوار مرزی پول میدهد در حالی که چنین چیزی درست نیست. او همچنین گفته که انتخاب بیمه سلامت برای کهنه نظامیان از جانب او بوده و اینکه او رقم زننده عظیم ترین کاهش مالیاتی در تاریخ آمریکا بوده که هیچ یک درست نیستند.

اینها جزو موارد برجسته از اظهارات غلطی هستند که در سراسر ریاست جمهوری ترامپ مطرح شده اند در حالی که او در روزهای آخر کمپین انتخاباتی بی وقفه اش نیز انرژی دوباره ای را برای چنین اظهاراتی به کار گرفته است.

او موارد جدیدی را مطرح ساخته از جمله مدعی ارقام باور نکردنی در زمینه پاسخ به همه گیری کروناویروس به رغم رکورد بالای موارد ابتلا و مرگ در اثر بیماری در کشورش شده است. همچنین رئیس دفترش نیز روز یکشنبه گفت، دولت ترامپ نمی تواند کروناویروس را تحت کنترل در آورد. او هشدارهای سیاهی در مورد تقلب در انتخابات سوم نوامبر بدون ارائه سند و مدرکی در مورد در میان بودن هرگونه نابکاری داده است.

ترامپ در تجمعات در تعطیلات آخر هفته نیز جو بایدن، رقیب دموکراتش را به عنوان سکاندار یک حزب مارکسیست که به وسیله مسکو جیبهایش را با 3.5 میلیون دلار پول پر کرد، خوانده در حالی که چنین اتفاقی نیفتاده است.

310 310

منبع: خبرآنلاین
انتشار: 5 آذر 1399 بروزرسانی: 5 آذر 1399 گردآورنده: dorezamin.ir شناسه مطلب: 1429

به "ادعاهای غلط ترامپ تمامی ندارد!" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "ادعاهای غلط ترامپ تمامی ندارد!"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید